Serdecznie zapraszamy Państwa na 22. już spotkanie z cyklu „Wieczory z Pasją” zatytułowane „Różne oblicza migracji ukraińskiej”.
Będzie to jednocześnie 1. spotkanie w nowej siedzibie Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie przy ul. Broniewskiego 48.

Tym razem, wspólnie z Samorządem Studenckim Wydziału Pedagogicznego udało nam się zorganizować panel dyskusyjny poświęcony migracji ukraińskiej w Polsce. Podczas rozmowy z zaproszonymi gośćmi, chcemy poruszyć problemy z jakimi spotykają się migranci i uchodźcy przybywający z Ukrainy do Polski. Panel będzie miał charakter akademicki. Dążymy do szczerej rozmowy włącznie z zasygnalizowaniem bolesnych i kontrowersyjnych tematów. Chcemy skupić się na zagadnieniach dotyczących przyczyn migracji ukraińskiej oraz wyzwań jakie stoją przed Kościołem i organizacjami wspierającymi osoby przyjeżdżające do naszego kraju w poszukiwaniu pracy i lepszego, bardziej godnego życia.

22. spotkanie z cyklu “Wieczory z Pasją” zaplanowane jest na 19 marca 2019 r..
Rozpoczynamy o godz. 17.30.
Miejscem spotkania będzie hol główny na parterze.
Liczymy na Państwa obecność!