13 grudnia w holu głównym Akademii odbyło się uroczyste Spotkanie Wigilijne, w którym uczestniczyły władze Uczelni, nauczyciele akademiccy, pracownicy administracyjni, studenci, doktoranci oraz pracownicy emerytowani. Wśród naszych gości znaleźli się także m.in. Poseł na Sejm RP Pani Joanna Fabisiak, Burmistrz Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy Pan Grzegorz Pietruczuk, Proboszcz Parafii Zesłania Ducha Świętego ks. dr Sławomir Nowakowski oraz przedstawiciele instytucji współpracujących. Zebranych gości przywitał JM Rektor ChAT ks. prof. Bogusław Milerski, składając jednocześnie życzenia świąteczne i noworoczne. Kolejno życzenia świąteczne składali przedstawiciele władz kościelnych oraz przewodniczący Zarządu Samorządu Studenckiego ChAT.

Uczestnicy spotkania wysłuchali kolęd w wykonaniu męskiego chóru Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie pod dyrekcją prof. Włodzimierza Wołosiuka. Przy dźwiękach kolęd zebrani goście złożyli sobie świąteczne życzenia, dzieląc się opłatkiem.

Podczas uroczystości Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego ChAT przeprowadziła akcję charytatywną  „Rozjaśnijmy święta dzieciom – kup świecę”.

Uroczystość zakończyła się tradycyjnym poczęstunkiem.

wróć do góry