PT Członkowie Wspólnoty Akademickiej ChAT!

Zgodnie z zarządzeniem rektora ChAT nr 5/2020 z dnia 13 marca 2020 r., powołując się na komunikat Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 11 marca 2020 r., uczelnia prowadzi działalność w pełnym zakresie, z zastrzeżeniem możliwości realizacji zadań dydaktycznych, bibliotecznych oraz części obowiązków administracyjnych w sposób zdalny.

Pandemia spowodowana koronawirusem – przynajmniej w obecnym okresie – nie zawiesza działalności uczelni, a jedynie zmienia sposób jej funkcjonowania.

W dniach 19 i 26 marca 2020 r. odbędą się posiedzenia ciał kolegialnych ChAT. Celem zagwarantowania bezpiecznej odległości między osobami biorącymi w nich udział, posiedzenia odbędą się w Auli ChAT.

W dniach 19 i 26 marca 2020 r. odbędą się wybory elektorów, członków senatu oraz rektora ChAT na kadencję 2020-2024. Szczegółowe zasady wyborów określa Uczelniana Komisja Wyborcza.

W imieniu władz Akademii pragnę zapewnić, że wybory zostaną zorganizowane z zachowaniem rygorów bezpieczeństwa – w pomieszczeniu o dużej przestrzeni (hol Akademii) oraz w interwałach czasowych, aby ograniczyć bezpośrednie kontakty.

Ufając w Państwa obecność i życząc zachowania zdrowia, pozostaję z wyrazami szacunku,

ks. Bogusław Milerski
Rektor ChAT

Warszawa, dn. 16 marca 2020 r.