Welcome Point WNS ChAT zaprasza studentów Wydziału Nauk Społecznych ChAT.
W Welcome Point:
  • studenci-obcokrajowcy mogą uzyskać informacje na temat procesu studiowania i funkcjonowania w Uczelni
  • studenci niepolskojęzyczni mogą otrzymać informacje o lektoracie języka polskiego w ChAT oraz materiały do samodzielnej nauki
  • wszyscy studenci mogą otrzymać informacje o działalności Wydziału, organizowanych wydarzeniach oraz ofercie pomocowej Uczelni
  • wykładowcy i goście zagraniczni mogą korzystać z miejsca do pracy.
Welcome Point przygotowuje również materiały promocyjne na temat Wydziału oraz będzie organizował webinary oraz wydarzenia skierowane do społeczności akademickiej ChAT.
Welcome Point mieści się w pokoju 005 na parterze.
Koordynatorki Iwona Nowakowska i Ewa Sojka zapraszają do odwiedzin w godzinach pracy:
  • Poniedziałek: 8:00-12:00
  • Wtorek: 9:00-13:00
  • Środa: 8:00-12:00
  • Czwartek: 9:00-13:00
  • Piątek: 9:00-13:00
oraz kontaktu mailowego  pod adresami i.nowakowska@chat.edu.pl lub e.sojka@chat.edu.pl
Rozmawiamy w językach polskim, angielskim oraz niemieckim.
Serdecznie zapraszamy!
We invite the Faculty of Social Sciences students to come and visit Welcome Point.
In Welcome Point:
In our Welcome Point:
  • foreign students can obtain information about the studying process and functioning in the Academy
  • non-native Polish speakers can get information about Polish language classes in ChAT, as well as materials for self-study
  • all students can learn about the activities undertaken in the Faculty, events organized as well as support services at the Academy
  • lecturers and foreign guests can use the room for work.
Welcome Point prepares promotional materials about the Faculty; it will also organize webinars and other events targeted at the academic community of ChAT.
Welcome Point is located in room 005 on the ground floor.
Coordinators Iwona Nowakowska and Ewa Sojka invite all interested people to come during working hours:
  • Monday 8:00-12:00
  • Tuesday: 9:00-13:00
  • Wednesday 8:00-12:00
  • Thursday 9:00-13:00
  • Friday 9:00-13:00
as well as to contact per email i.nowakowska@chat.edu.pl or e.sojka@chat.edu.pl
We speak Polish, English and German.
See you in Welcome Point!

Działanie współfinansowane w ramach projektu “Welcome Point – information and service point for international students and lecturers” realizowanego na podstawie umowy nr BPI/WTP/2021/1/00062/U/00001 zawartej pomiędzy Chrześcijańską Akademią Teologiczną w Warszawie a Narodową Agencją Wymiany Akademickiej. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.