Jeszcze nie tak dawno, informowaliśmy Państwa o zakończeniu I etapu budowy nowej siedziby Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie, a już dzisiaj, z nieskrywaną satysfakcją informujemy, że z początkiem roku 2018 budowa nowej siedziby ChAT dobiega końca.

Przypomnijmy, że w dniu 5 października w siedzibie Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie podczas ekumenicznego nabożeństwa inaugurującego rok akademicki 2017/2018 dokonano podpisania aktu erekcyjnego wznoszonej nowej siedziby Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Akt podpisali zwierzchnicy Kościołów zrzeszonych w Polskiej Radzie Ekumenicznej oraz władze Uczelni.

Po zakończeniu oficjalnych uroczystości inaugurujących nowy rok akademicki władze Uczelni, przedstawiciele Kościołów zrzeszonych w Polskiej Radzie Ekumenicznej, przedstawiciele Kościoła rzymskokatolickiego oraz zaproszeni Goście udali się na teren budowy nowej siedziby ChAT, wznoszonej u zbiegu ulic Broniewskiego i Duracza na warszawskich Bielanach, gdzie dokonano poświęcenia oraz wmurowania kamienia węgielnego.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć.

wróć do góry