Z ogromna przyjemnością informujemy, iż dobiegł końca I etap budowy nowej siedziby Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie.

W dniu 5 października w siedzibie Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie podczas ekumenicznego nabożeństwa inaugurującego rok akademicki 2017/2018 dokonano podpisania aktu erekcyjnego wznoszonej nowej siedziby Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Akt podpisali zwierzchnicy Kościołów zrzeszonych w Polskiej Radzie Ekumenicznej oraz władze Uczelni.

Po zakończeniu oficjalnych uroczystości inaugurujących nowy rok akademicki władze Uczelni, przedstawiciele Kościołów zrzeszonych w Polskiej Radzie Ekumenicznej, przedstawiciele Kościoła rzymskokatolickiego oraz zaproszeni Goście udali się na teren budowy nowej siedziby ChAT, wznoszonej u zbiegu ulic Broniewskiego i Duracza na warszawskich Bielanach, gdzie dokonano poświęcenia oraz wmurowania kamienia węgielnego.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z galerią z wydarzenia.

wróć do góry